Wybaczcie kochani, że tak długo mnie tu nie było. Nie miałam dostępu do swoich ostatnich fotek jak spędziłam wakacje.. Na szczęście już wszystko mam co mi do szczęścia potrzeba i chcę Wam pokazać moją sesję zdjęciową w Dębkach.
Ale zanim dodam fotki to chcę jeszcze w skrócie powiedzieć co się u mnie działo do chwili obecnej.
Tak więc poszłam do liceum. Byłam troszeczkę pesymistycznie nastawiona do szkoły, bo wyobrażałam to sobie tak: a to dresiarze, tapeciary, solary, patologia i nie wiadomo co jeszcze. W końcu to była szkoła 3 wyboru więc tak bardzo zadowolona nie byłam.. Nie słusznie.
Szkoła okazała się bardzo fajna, mimo że jest z oddziałami integracyjnymi (to dlatego jest niższy poziom, już wszystko jasne). Nauczyciele w porządku, ludzie również. Znajdą się czasami jakieś tapeciary, ale nie jest ich tak dużo jak sobie wyobrażałam.
Moja klasa jest bardzo fajna, mam swoje ulubione koleżanki, znam z tej szkoły nawet ludzi, z którymi byłam na kolonii w latach podstawówki. O dziwo mnie rozpoznali, bo zwykle ludzie mnie nie pamiętają tak jak ja ich. W dodatku to było tak dawno..
No dobra, teraz zdjęcia a w następnym poście napiszę jak spędziłam weekend.
To tyle. A co u Was słychać?
Jak szkoła? Macie już wszystkie książki itd?
Piszcie w komentarzach, buziaki :**
fajne zdjęcia
OdpowiedzUsuńsliczne zdj ;d
OdpowiedzUsuńHhha ja to się bałam, że będę jedynką dziewczyną xd
OdpowiedzUsuńPięknie :*