wtorek, 28 sierpnia 2012

Morze

Witam wszystkich. :**

2 dni temu wreszcie była dobra pogoda. Słoneczko świeciło, spokojne Morze Bałtyckie, lekki i przyjemny wiaterek.
Bardzo chciałam się opalić. Czekałam na takie wakacje cały rok szkolny i zasłużyłam sobie na odpoczynek. Każdy z nas tego potrzebował.

A teraz pokażę Wam fotki. Wtedy opalałam głównie plecy. Dzisiaj opalałam wszystko, ale te najnowsze foteczki wstawię później.

Mam bardzo dużo fotek do pokazania i przez następne posty będzie o czym pisać. Mam bardzo dużo pomysłów na posty, ale niech to będzie dla Was niespodzianką ;)










To tyle na dzisiaj, papa :*

11 komentarzy: