2 dni temu wreszcie była dobra pogoda. Słoneczko świeciło, spokojne Morze Bałtyckie, lekki i przyjemny wiaterek.
Bardzo chciałam się opalić. Czekałam na takie wakacje cały rok szkolny i zasłużyłam sobie na odpoczynek. Każdy z nas tego potrzebował.
A teraz pokażę Wam fotki. Wtedy opalałam głównie plecy. Dzisiaj opalałam wszystko, ale te najnowsze foteczki wstawię później.
Mam bardzo dużo fotek do pokazania i przez następne posty będzie o czym pisać. Mam bardzo dużo pomysłów na posty, ale niech to będzie dla Was niespodzianką ;)
To tyle na dzisiaj, papa :*
świetne zdjęcia! :D
OdpowiedzUsuńŚwietny blog :) Dodaje komentarz i obserwuje. :)
OdpowiedzUsuńW wolnej chwili zapraszam do mnie :)
http://www.wizianet.blogspot.com/
cudowne zdjecia :d
OdpowiedzUsuńObserwuję i liczę na rewanż :D
super zdj ;)
OdpowiedzUsuńUwielbiam pływać (;
OdpowiedzUsuńJa też :D
Usuńkocham pływać;) J.
OdpowiedzUsuńhaha, kocham dryfować :)
OdpowiedzUsuńJakie fajne serduszko :* :)
OdpowiedzUsuńFajne zdjęcia :P
OdpowiedzUsuńcudne zdjęcia :*
OdpowiedzUsuń