poniedziałek, 20 lutego 2012

Dyskoteka

Witam wszystkich :*
W czwartek mieliśmy dyskotekę walentynkową w godz. 17-20. Jadąc do szkoły wstąpiłam do Emyli, u której siedziała też Monika i wyszłyśmy razem. Trochę się spóźniłyśmy, ale przynajmniej zdążyło się wszystko rozkręcić.

Mogliby dorzucić nowe piosenki, a nie co roku jedno i to samo. Jak tego nie zmienią to sama im podrzucę kawałki. A z resztą co ja będę się bawić w DJ'a skoro w tym roku odchodzę... ;)

Hehe w liceach i technikach nie ma dyskotek.. A to ciekawe. Z resztą ja się nie dziwię - chodzą tam również osoby pełnoletnie i jak już mowa o zabawie to albo domówki, albo wolą iść do jakiegoś normalnego klubu niż na jakąś gimnazjalną dyskotekę.. :D

Dziewczyny ładnie się wymalowały, ja też tylko potem trochę makijaż zszedł i nie było widać żebym się malowała.
Wybawiłyśmy się, aż nogi bolały. Jeszcze zanim wróciłam do domu, rozmawiałam z jedną osobą dość długo przez telefon. :D
A teraz fotki z dyski:













I to tyle na dziś. Nadrobiłam zaległości w postach.
Zapraszam częściej. To dla Was piszę ;)

16 komentarzy:

  1. ja tam tęsknie za dyskotekami w szkole ;D fajne wspomnienia..;)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. pamiętam moje gimnazjalne dyskoteki ;d jedna wielka porażka xd

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie było w gimnazjum :) Ale w klubach też jest fajnie :DD
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie, do obserwowania i komentowania :*

    OdpowiedzUsuń
  4. Hehehe dyskoteka ^^
    Mnie tylko się spać chciało.
    Cóż za piękne zdjęcia, kto robił ? hahhaha Xd

    OdpowiedzUsuń
  5. widać że świetna i udana impreza :D
    obserwuję i zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Fajne zdjęcia. Ja osobiście nie lubię chodzić na dyskoteki szkolne.

    OdpowiedzUsuń
  7. heheh, ja również tęsknię za tymi dyskotekami :D
    btw. podobają mi się Twoja fryzura na zdjęciach :)

    Obserwujemy ? ^^

    OdpowiedzUsuń
  8. Widzę że dobrze się bawiłaś :) Ładną masz fryzurkę^^

    OdpowiedzUsuń
  9. udana impreza :)

    OdpowiedzUsuń
  10. hi to się cieszę , że dyskoteka udana ;)
    świetną masz fryzurkę ! ;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Przytulnie macie w szkole ! ;d

    OdpowiedzUsuń
  12. Ja i moje ogarnięte twarze ME GUSTA

    OdpowiedzUsuń