W czwartek mieliśmy dyskotekę walentynkową w godz. 17-20. Jadąc do szkoły wstąpiłam do Emyli, u której siedziała też Monika i wyszłyśmy razem. Trochę się spóźniłyśmy, ale przynajmniej zdążyło się wszystko rozkręcić.
Mogliby dorzucić nowe piosenki, a nie co roku jedno i to samo. Jak tego nie zmienią to sama im podrzucę kawałki. A z resztą co ja będę się bawić w DJ'a skoro w tym roku odchodzę... ;)
Hehe w liceach i technikach nie ma dyskotek.. A to ciekawe. Z resztą ja się nie dziwię - chodzą tam również osoby pełnoletnie i jak już mowa o zabawie to albo domówki, albo wolą iść do jakiegoś normalnego klubu niż na jakąś gimnazjalną dyskotekę.. :D
Dziewczyny ładnie się wymalowały, ja też tylko potem trochę makijaż zszedł i nie było widać żebym się malowała.
Wybawiłyśmy się, aż nogi bolały. Jeszcze zanim wróciłam do domu, rozmawiałam z jedną osobą dość długo przez telefon. :D
A teraz fotki z dyski:
I to tyle na dziś. Nadrobiłam zaległości w postach.
Zapraszam częściej. To dla Was piszę ;)
ja tam tęsknie za dyskotekami w szkole ;D fajne wspomnienia..;)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
pamiętam moje gimnazjalne dyskoteki ;d jedna wielka porażka xd
OdpowiedzUsuńFajnie było w gimnazjum :) Ale w klubach też jest fajnie :DD
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam do mnie, do obserwowania i komentowania :*
Hehehe dyskoteka ^^
OdpowiedzUsuńMnie tylko się spać chciało.
Cóż za piękne zdjęcia, kto robił ? hahhaha Xd
Ty robiłaś :*:*
UsuńHahhahahaha wiem :*:****::*
Usuńwidać że świetna i udana impreza :D
OdpowiedzUsuńobserwuję i zapraszam do siebie :)
Ok, lookam u Ciebie ^^
UsuńFajne zdjęcia. Ja osobiście nie lubię chodzić na dyskoteki szkolne.
OdpowiedzUsuńheheh, ja również tęsknię za tymi dyskotekami :D
OdpowiedzUsuńbtw. podobają mi się Twoja fryzura na zdjęciach :)
Obserwujemy ? ^^
Ok ;)
UsuńWidzę że dobrze się bawiłaś :) Ładną masz fryzurkę^^
OdpowiedzUsuńudana impreza :)
OdpowiedzUsuńhi to się cieszę , że dyskoteka udana ;)
OdpowiedzUsuńświetną masz fryzurkę ! ;)
Przytulnie macie w szkole ! ;d
OdpowiedzUsuńJa i moje ogarnięte twarze ME GUSTA
OdpowiedzUsuń