Zacznę od postoju w drodze do ośrodka w Oświęcimiu.
Byliśmy w bardzo ciekawym i ładnym miejscu.
A co ja tu będę się rozpisywać, zobaczcie lepiej zdjęcia! :D
W autokarze - Asia :*
Ja, również w autokarze
Kojarzy ktoś z Was to miejsce?
To tyle na dzisiaj. Mam nadzieję że post się podoba.
Muszę poprawiać teraz oceny na lepsze. Trzeba jakoś dobrze wyjść z tego gimnazjum. ;)
Jak u Was leci? Co nowego?
Pozdrawiam cieplutko. :**


Fajne fotki ;p Niestety nie kojarzę tego miejsca ;p
OdpowiedzUsuńśliczne zdjęcia ;)
OdpowiedzUsuńfajne fotki, odiwedzilam to miejsce :P zapraszam ;d
OdpowiedzUsuńpiękne fotki :)
OdpowiedzUsuńTe zdjecia sa twojego autorstwa.?
OdpowiedzUsuńPierwsze i drugie tak, reszta jest mojej przyjaciółki ;)
UsuńŚliczne zdjęcia, hhaha
OdpowiedzUsuńGłupio mi pisać tak o moich zdjęciach xd