piątek, 18 maja 2012

Postój

Witam wszystkich :*

Zacznę od postoju w drodze do ośrodka w Oświęcimiu.
Byliśmy w bardzo ciekawym i ładnym miejscu.
A co ja tu będę się rozpisywać, zobaczcie lepiej zdjęcia! :D

W autokarze - Asia :*

Ja, również w autokarze

Kojarzy ktoś z Was to miejsce?







To tyle na dzisiaj. Mam nadzieję że post się podoba.
Muszę poprawiać teraz oceny na lepsze. Trzeba jakoś dobrze wyjść z tego gimnazjum. ;)

Jak u Was leci? Co nowego?
Pozdrawiam cieplutko. :**

7 komentarzy: