czwartek, 23 sierpnia 2012

Pociąg

Witam wszystkich <3

W piątek, o godzinie 9:53 miałam pociąg do Emyli (do Godzisza).
Tak się składało, że jechałam do niej z Asią.
Spóźniłyśmy się i pociąg uciekł nam przed nosem. Musiałyśmy czekać na kolejny przez 2 godziny. ;c

Kiedy już przyjechał, czułyśmy że osiągnęłyśmy wreszcie swój cel.
Przynajmniej ja tak myślałam, nie wiem jak Asia. ;]

No dobra, resztę opiszę Wam może jutro jak spędziłam weekend z dziewczynami.
Foteczki:








Wariacje w pociągu na całego. Fajnie było, dziękuję Asiu. <3
Kiedy wysiadłyśmy z pociągu, Emyla wyjechała po nas samochodem i tak zaczął się mój najulubieńszy weekend w moim życiu.
A co u Was słychać? Gdzie jesteście?
Ja obecnie jestem nad Morzem Bałtyckim, ale o tym napiszę już niebawem.
 A teraz papatki :**

6 komentarzy:

  1. Super fotki :) Zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeju jakie świetne zdjęcia ! Ostatnie bomba <3:D

    OdpowiedzUsuń
  3. O ty zdrajco.
    Ja ci dam najulubieńszy weekend xd

    Chyba wszystkich ludzi wystraszyłyście tymi wygłupami hahaha <3

    OdpowiedzUsuń
  4. ja niestety już mam dość pociągów,codziennie dojeżdżam do szkoły,ale daję radę jakoś :) świetne zdjęcia,wypad z tego co widzę po zdjęciach się udał :) widzę,że jesteście szalone tak jak ja ! :D

    OdpowiedzUsuń
  5. fajne zdjęcia.

    Nie cierpię jeździć pociągami

    OdpowiedzUsuń